Gadżety erotyczne dla dorosłych

Wiele osób zastanawia się, czy warto jest skorzystać z gadżetów erotycznych, jeśli w ich sypialni po prostu przestało już iskrzyć, a seks stał się bardzo monotonny. Otóż, przekonajmy się!

Gadżety erotyczne dla dorosłych

Jakie plusy mają seks zabawki?

Erotyczne gadżety wspomagają ,,wyobraźnię” przez co partnerzy oprócz tego, że robią ze sobą coś nowego, mogą również odkryć na nowo swoje strefy erogenne, przez co seks stanie się od razu lepszy. Poniżej podajemy wam przykłady zabawek, które możecie wykorzystać w swojej sypialni!

Świece do masażu

Jest to dość uniwersalny prezent na każdą okazję. Bez problemu możemy je podarować naszemu partnerowi, nawet w obecności rodziny bez obawy że ktoś będzie nam robił później wyrzuty sumienia z tego powodu. Można oczywiście je używać po prostu jako świece zapachowe, ale ich głównym przeznaczeniem jest oczywiście masaż podczas seksu

Korek analny

Ciężko jest nie zauważyć rosnącą popularność tego gadżetu, z kilku prostych powodów, mianowicie :

– poszerzenie strefy erogennej (partnerka przyzwyczaja się do obiektu w odbycie)

– zablokowanie dostępu partnera do odbytu, przez co nie ma ryzyka na przypadkowy (bolesny zazwyczaj dla partnerki seks analny)

– dodatkowa przyjemność podczas seksu

Kulki gejszy

To jeden z tych gadżetów, który śmiało można podarować partnerce, ponieważ tak naprawdę to nie do końca seks gadżet, ale przedmiot który służy do treningu mięśni dna miednicy. Regularne używanie kulek gejszy poprawia jakość życia seksualnego i wzmacnia orgazm, ale również i zapobiega nietrzymaniu moczu, co jest dodatkowym plusem w tym wypadku.

Pierścień erekcyjny

Przedmiot ten wzmacnia erekcję, wpływa korzystnie na długość zbliżenia i może przyczynić się do silniejszego uczucia orgazmu u mężczyzny. Istnieją modele z wibracją lub z czubkiem zapewniają dodatkową stymulację kobiecych części partnerki podczas penetracji. Jeśli chodzi o wybór, to warto jest rozważyć modele wykonane z silikonu, które są rozciągliwe i łatwe w utrzymaniu czystości. Dla bardziej zaawansowanych polecamy modele metalowe, choć te już powinny być dobierane indywidualnie.

Kategoria

Tagi

Udostępnij