Jak mężczyźni przeżywają rozstania?

Tak naprawdę obie strony będą potrzebowały czasu na to, aby wrócić do swojego poprzedniego stanu, przed związku. Jednakże jak wiadomo, żaden facet po zakończeniu związku nie będzie taki sam, ale w jaki sposób faceci przeżywają rozstania?

Jak mężczyźni przeżywają rozstania?

Rozpacz

Tak naprawdę jak mężczyzna zachowa się po rozstaniu to kwestia bardzo indywidualna, ponieważ niektórzy z nich cieszą się, że rozstali się ,,z tą szaloną babą” a niektórzy płaczą i są smutni po rozstaniu z ich ,,kwiatuszkiem”. Jednakże oby dwóch łączy to samo, mianowicie po jakimś czasie przychodzi……

Tęsknota

To chyba najdłuższy, najboleśniejszy i najgorszy okres życia każdego mężczyzny. Nawet kopanie mężczyzny w ,,klejnoty” przez bite dwa tygodnie, przez dwadzieścia cztery godziny na dobę nie będzie tak bolesne, jak tęsknota za byłą partnerką. O ile oczywiście to była miłość ze strony partnera. Przecież są też tacy mężczyźni, co byli w związku ,,z jakiegoś powodu” i jak znajdą już inną, to po prostu idą do innej, zostawiając tą ,,na pastwę losu”. Jednakże nawet tych facetów dotyka tęsknota, i ciężko się od niej opędzić, nawet w ramionach nowej dziewczyny.

A może jednak wróci?

Negocjacje z samym sobą to kolejny, bardzo bolesny etap po rozstaniu. Nasz wewnętrzny głos mówi nam – ,,a może jednak wróci?”, ,,może zaraz dostaniemy od niej wiadomość – ,,kocham cię misiu – wróć do mnie proszę”, niestety jednak ten moment nigdy nie nadejdzie. Im szybciej będziemy w stanie to zrozumieć, tym lepiej ,,leczenie” pójdzie dla nas.

Złość

To kolejny etap ,,walki ze sobą” po rozstaniu. Niestety ale obwinianie partnerkę ,,bo ona zrobiła to, tamto, siamto” już niestety nam nie pomoże. Niekiedy następują nawroty do poprzednich etapów, ale to tylko od nas zależy, ile potrwa ,,leczenie” i jak to zniesiemy.

Wyjście z depresji

Tak, i nie chodzi tutaj o chorobę, ponieważ po jakimś czasie każdy facet musi iść dalej, do przodu, zrozumieć, że ta nie była tą jedyną i trzeba szukać kolejnej.

Kategoria

Tagi

Udostępnij