Rozstania i powroty…

Związek z drugą osobą to coś pięknego. Niestety nie zawsze jest tak, że związek jest w stanie wytrzymać zabójcze działanie czasu i się rozpadają. Musimy jednak pamiętać, że po każdej burzy, wychodzi słońce, czyż nie? A czy rozstania sprawiają, że stajemy się silniejsi?

Rozstania i powroty…

Upadki i powstania

Rozpacz, smutek, depresja – tak można określić nasze uczucia zaraz bądź niedługo po rozstaniu. Możemy lamentować, rozpaczać – ale koniec końców musimy się podnieść z tego i po prostu iść dalej. Stanie w miejscu nie jest tak naprawdę żadną opcją, i im wcześniej będziemy w stanie to zrozumieć, tym lepiej dla nas. Nigdy nie możemy sobie pozwolić na to, aby wpaść w depresję, bądź też się poddawać, ponieważ może się to odbić na naszej psychice i ją mocno uszkodzić, a o wiele łatwiej jest zapobiegać niż leczyć, nieprawdaż?

Jeśli twój związek się rozpadł

Ciężko jest być silnym. Wymaga to sporej odwagi, chęci, oraz wytrwałości. Dodatkowo jeśli kochaliśmy tą osobę ,,na zabój” to rozstanie jest tym bardziej tragiczne w skutkach dla nas, ale nie możemy się zatrzymać, ponieważ może nas to mocno uszkodzić. Musimy cały czas iść do przodu, starać się być lepszym każdego dnia i w miarę możliwości nie myśleć o swoim byłym partnerze, mimo że te myśli będą nas nawiedzać przez długi czas.

Zakończ ten rozdział swojego życia

Wyrzuć to z siebie, wyrzuć wszystkie rzeczy które masz bądź otrzymałaś/eś od swojego partnera. Usuń wszystkie zdjęcia oraz piosenki które przypominają ci o partnerze. Napisz na kartce papieru, co ci leży na sercu oraz co myślisz – następnie przeczytaj to – i spal.

Czy jesteśmy silniejsi po rozstaniu z byłym partnerem?

Jest takie mądre powiedzenie – ,,co cię nie zabije – to cię wzmocni.” Tak samo jest z rozstaniami, z każdym dniem ,,dalej” od związku jesteśmy (o ile będziemy nad tym pracować) stajemy się silniejsi.

Nie dopuść do tego, aby rozległa się niezręczna cisza

Tak, cisza. Czasami wystarczy dosłownie kilka do kilkunastu sekund, aby w twoim umyśle rozległa się cisza, a po niej prawienie sobie samemu morałów nie jest dobrym pomysłem. Wybełkotanie czegoś głupiego a jednocześnie niezbyt zabawnego również niestety nie pomoże ci w niczym. Pamiętaj jednak, żeby się nie denerwować, oraz cały czas być spokojnym, z racji tego że jeśli będziesz się denerwować, to będziesz miał jeszcze większe problemy, aby wrócić do siebie.

Kategoria

Tagi

Udostępnij