Erotyczne tematy – top 5 popularnych zagadnień

Dzisiaj prezentujemy wam kilka erotycznych zagadnień, których często szukacie w internecie. Takie typowe top 5, które wyselekcjonowaliśmy specjalnie dla Was. Taka pigułka najbardziej powszechnych kwestii, poruszanych przez osoby dorosłe. Życzymy przyjemnej lektury i ciekawych wniosków.

Pomysł na prezent dla partnerki

Okazji do obdarowywania kobiet jest bardzo wiele, począwszy od walentynek, dnia kobiet, dnia dziewczyny, imienin, urodzin, bożego narodzenia czy Wielkanocy. Do tego dochodzą rocznice i ważniejsze spotkania, kiedy po prostu chcielibyśmy wybrance naszego serca podarować upominek w podzięce lub po prostu dlatego, że jest. Skoro zatem jest tak dużo okazji do obdarowywania kobiety ciekawymi prezentami, powinniśmy dobrze się przygotować z listą produktów, jakie możemy wręczyć naszej kobiecie, tak by nie odczuwała ona monotonii, że ciągle dostaje od nas to samo. Prezent oczywiście należy dopasować do okazji jak i charakteru i usposobienia naszej partnerki. Dla jednych osób idealnym prezentem będzie erotyczna bielizna, bądź coś do miałoby wspomóc doznania w sypialni, a dla innych, dużo ciekawszym prezentem okazałaby się książka bądź coś innego, dla domu, jakaś ozdoba bądź po prostu biżuteria. prezent warto zawsze ściśle dostosować do osoby, która będzie nim obdarowana i go otrzyma.

Pomysł na prezent dla partnera

Z prezentem dla kobiety jest zdecydowanie prościej aniżeli z prezentem jaki kupujemy dla mężczyzny. każda kobieta niejednokrotnie kupując prezent, spotkała się dylematem, co ma kupić by z jednej strony zaskoczyć partnera, sprawić mu przyjemność i aby był to prezent trafiony. W tym artykule chciałbym Wam polecić kilka nietypowych prezentów, które nie zawsze może będą idealne na każdą okazję i dl każdego, ale na pewno sprawią Waszym partnerom masę przyjemności. Pierwszą z propozycji jest bielizna erotyczna, dla Was kobiety. owszem, jeżeli kupicie sobie seksowną bieliznę, założycie ją na siebie na spotkanie ze swoim mężczyzną, rozbierzecie się przed nim i pokażecie ją w całej okazałości, razem z Waszym ponętnym ciałem – na pewno będzie to dla Waszego mężczyzny idealny prezent. Druga propozycją jest seksowny strój do przebrania – policjantka, pielęgniarka, sprzątaczka, a może po prostu kokarda – tak aby mężczyzna mógł po prostu odpakować sobie swój prezent. Prawda że idealne? Czego chcieć więcej.

Erotyczne fantazje

Każda osoba, bez względu na wiek, bez względu na to czy jest mężczyzną czy kobietą, posiada swoje własne erotyczne fantazje lub fetysze. Często fantazjujemy o seksie z nieznajomą czy nieznajomym, często o seksie w dziwnym, nietypowym miejscu, niekiedy także o seksie w miejscu w którym normalnie byśmy tego nie zrobili, ale bardzo, w głębi duszy, byśmy chcieli. Fantazje erotyczne możemy podzielić na te, które są realne do spełnia jak i te których nie chcielibyśmy aby w ogóle ujrzały światło dzienne – z tymi najskrytszymi fantazjami nie dzielimy się z nikim, ewentualnie z wieloletnią partnerką. Wiele fantazji może dotyczyć tego, czego byśmy chcieli spróbować podczas naszych łóżkowych przygód. Inne dotyczą użycia różnych akcesoriów, bądź doznań, których na co dzień nie doświadczamy. Fantazje takie bardzo chętnie spełniamy, bo czujemy wówczas się niesamowicie, gdy nasze ukryte rządze i to co nas podnieca, wychodzi wówczas na światło dzienne, a jeśli tylko jeszcze możemy je dzielić z osobą którą kochamy nad życie, to już jest pełne spełnienie.

Cyberseks

Dwudziesty pierwszy wiek to era cyfryzacji i technologii informacyjnej. Nic zatem dziwnego, że także i kwestie erotyki przechodzą do cyberświata i bardzo dobrze się tam odnajdują. na czym polega owy udział cybernetyki w erotyce? Przede wszystkim internet pomaga poznawać się ludziom z różnych zakątków świata. Coś co kiedyś było niemożliwe, teraz staje się dostępne na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo internet pozwala także na snucie fantazji erotycznych z innymi nieznanymi nam osobami. Opisowo można spełniać swoje największe rządze i marzenia. Fantazjować i budować takie historie, których w żadnych wypadku nie bylibyśmy zdolni przeżyć w normalnym świecie. Kolejną możliwością są oczywiście zakupy w sklepach internetowych erotycznych. Ktoś, kto wstydziłby się udać do tradycyjnego, stacjonarnego seks shopu, teraz ma możliwość dokonać zakupów w internecie, całkowicie anonimowo, bez skrępowania, bez moralnych wyrzutów. Cyber seks to także kamerki, gdzie możemy zaznać przyjemności na odległość, oglądając kogoś na ekranie naszego komputera.

Punkt G i jak go znaleźć

Punkt G, dla niektórych mityczny i tajemniczy dla innych realny i w pełni zlokalizowany. Czym jest i jak go znaleźć, jaki efekt wywołuje u kobiety – na te i inne pytania, będę się starał odpowiedzieć. Część osób neguje istnienie punktu G u kobiet. Są oni oczywiście w błędnie i każdy kto tylko miał okazję i próbował go znaleźć, na pewno to zrobił. Punkt G znajduje się oczywiście w środku pochwy kobiety. Usytuowany jest mniej więcej trzy do sześciu centymetrów od wejścia do pochwy na jej górnej ściance – wewnętrznej stronie. Z punktem G związanych jest kilka kwestii, o których nie można zapominać. Przede wszystkim, aby móc zająć się punktem G, pierw powinniśmy podniecić kobietę na tyle, aby była wilgotna w środku. W przeciwnym wypadku, powinniśmy użyć jakiegoś nawilżającego lubrykantu. Co istotne, na ile kobieta jest bardziej podniecona, tym punkt g jest bardziej uwydatniony i prościej na niego trafić. Jak go wyczuć? Gdy wsuniemy jeden lub dwa palce do pochwy, wówczas na wewnętrznej ściance w opisanej wyżej odległości poczujemy taki chropowaty, twardy punkcik, na pewno go znajdziecie, masujcie go i zobaczcie na reakcję Waszej partnerki.

Kategoria

Tagi

Udostępnij